Bundel
Alle vier de cursussen in één aankoop
Het hele pad van “wat wil ik eigenlijk?” naar een doel waar je elke week aan werkt, met interactieve oefeningen en een kritische AI-coach die je dieper laat nadenken.
€229€356 los
Je bespaart €127
De koop is nog niet open. Het levenswiel is gratis en werkt al.
Wat je krijgt
Interactieve oefeningen
Je kijkt niet alleen. In elke les vul je zelf iets in: je redenen, je levenswiel, je doel, je eerste stap.
Een kritische AI-coach
Directe feedback op wat je schrijft, met doorvragen. De coach laat je dieper nadenken, beter formuleren en sneller tot de kern komen: wat wil je nu echt?
Korte videolessen
Elke les begint met een korte video en een voorbeeld uit het echte leven, zodat je weet waarom je de oefening doet voordat je hem doet.
Zo werkt het


Hoe de vier cursussen op elkaar bouwen
- 1
Weten wat je wilt
Weet wat je wilt en maak er een doel van dat werkt. Je eindigt met een doel dat positief, concreet en van jou is, en een eerste stap die je al hebt gezet.
€59 · 3 modules, 14 lessen · Bekijk de cursus
- 2
Rust en focus
Minder ruis in je hoofd, meer aandacht voor wat telt.
€99 · Wordt nog gemaakt · Bekijk de cursus
- 3
Actie en volhouden
Van weten naar doen, en doen blijven doen.
€99 · Wordt nog gemaakt · Bekijk de cursus
- 4
Leiden in je leven
Jezelf leiden en anderen meenemen.
€99 · Wordt nog gemaakt · Bekijk de cursus
Eenmalig betalen, toegang houden
Los gekocht
- Weten wat je wilt€59
- Rust en focus€99
- Actie en volhouden€99
- Leiden in je leven€99
- Samen€356
De bundel
- Alle vier de cursussen€229
- 12 maanden AI-coach per cursusinbegrepen
- Je bespaart€127
Je betaalt eenmalig en hebt toegang zolang de cursus bestaat. De AI-coach zit er 12 maanden bij per cursus, met een dagelijkse limiet.
Voor wie
Voor mensen die vastlopen of niet weten wat ze echt willen, en voor ondernemers, zzp’ers, leidinggevenden en iedereen die anderen beïnvloedt. Praktisch en nuchter, niet sportief en niet spiritueel.
Goed om te weten
Wanneer kan ik kopen?
De koop is nog niet open en de lessen van de cursussen 2, 3 en 4 worden nog gemaakt. Begin met het gratis levenswiel, dan ben je klaar.
Wat krijg ik naast de video’s?
Interactieve oefeningen die je zelf invult, met directe feedback van een kritische AI-coach. Alles wordt bewaard in je account, samen met je voortgang en je eigen uitkomsten.
Is het therapie of financieel advies?
Nee. Het is training. Bij klachten ga je naar een professional. Waar geld ter sprake komt, gaat het over houding en gewoonte.
Training, geen therapie. Geen financieel advies. 12 maanden AI-coach per cursus, met een dagelijkse limiet.